NUMEROLOGIE

 

Numerologie je hra čísel. Každého z nás provází od samého počátku věků. V číslech se rodíme i umíráme. Do čísel je vepsán náš osud, karma i ego. Každé číslo vypráví vlastní příběh. Má plusovou i minusovou energii. Odhalují tedy naši sílu, moc, ale i náš strach či nedůvěru v sebe. Záleží jen na nás samotných, jak se dokážeme naladit na energii čísel, a tím pak rozpoznat jejich poselství, která si přejí nám předat. Nejsem numerolog, přesto ke mne čísla promlouvají. Staly se nedílnou součástí mé práce. Velmi ráda s čísly pracuji. Přesto není snadné čísla popisovat. Důvodem je jejich neustálý vývoj a změna. Tak, jak se měníme my sami, se totiž mění i síla našich čísel. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla s pomocí andělů zapsat význam čísel. Ten vyšel v loni v knize Léčivá numerologie společně s  22 kartami andělů.

 

 KURZ NUMEROLOGIE

 

K tomuto kurzu budete potřebovat tužku, papír na zápisky a dobrou náladu. Budeme totiž společně odkrývat plusy i minusy čísel. Narodili jsme se v určitém číselném datu. Datum našeho narození nese v sobě mnoho informací o naší cestě i pocitech.

Den narození - proč jsme se narodili.

Měsíc narození - vliv měsíce na mou životní cestu a stupeň vývoje duše v cyklu učení se.

Rok narození - jak bude vypadat má rodina (rodinné vazby a vztahy).

Hlavní číslo - doplňuje úkol duše v životní cestě.

Roky - co si budu v tomto roce zpracovávat a učit se.

Větší počet čísel - přijmutí sebe a navázaní na ztracenou cestu naší duše.

 

Dalo by se tedy říci, že se na krátkou dobu staneme detektivy, abychom společně nalézali i ta nejjemnější poselství čísel. Naučíme se pracovat s čísly a sestavovat cestu do níž jsme se narodili.