Runa FEHU - bohatství

Symbolizuje: hojnost – bohatství – prosperitu – zisk

Pomáhá léčit: hrudník – dýchací potíže

Magická síla runy FEHU odnáší a vymazává lidskou chamtivost, sváry, konflikty, finanční zkázu a úpadek. Veškeré zrady lidí, rodiny i přátel, které učinili v touze nás zničit a vše získat pro svůj vlastní prospěch. Odnáší tedy veškeré ztráty, lakotu, chamtivost a vše co vede k našemu úpadku a strádání.

Magická síla runy FEHU po odnesení všech negací mění svou sílu na mocnou energii hojnosti i bojovnosti. Pomáhá nám při důležitých jednáních (ohledně majetku, nové práce, nových projektech,…). Přináší nám do života finanční zisk, lepší pracovní pozici, úspěšné dokončení smlouvy (projektu…).

Je talismanem prosperity.

Runové svíčky Fehu - bohatství

Svíčky jsou k dostání v 8 barevných variantách (bílá, zelená, žlutá, červená, růžová, modrá, fialová a oranžová). Jedná se o ruční výrobu. Svíčky jsou vyrobeny z kvalitního 100% přírodního palmového vosku, barviva, aroma (silice).

Cena 120 Kč za kus, v případě zaslání navýšení ceny o poštovné (dle váhy)

Svíčky lze objednat na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo vyzvednout v centru STROM ŽIVOTA viz. kontakt.